| plasticsmile a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu niste idei de carti pe care le pot citi online, dar sa fie ceva mai interesante!

4 răspunsuri:
| MariMarinica a răspuns:

Pai depinde daca iti place actiunea iti sugerez sa scrii la google carti online de actinune sau cum vrei dar eu am un fel de tableta si imi bag carti acolo

| Emma305 a răspuns:

Unsprezece minute de paulo coelho e destul de interesantawinking

| ftwBurrN a răspuns:

Http://www.cartiaz.ro/index.php aici s-ar putea sa gasesti ce cautii!

| anytzza97 a răspuns:

Fantoma de la opera sau interviu cu un vampir...mie astea mi-au placut enorm:*