| Deniisze a întrebat:

Care mai este moda la gecutele de iarna 2010-2011? Vreau si poze big grin
Cele mai bune FUNDA! kiss
happy

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Anul ăsta se poartă gecile de piele și sacourile lungi în carouri.
Baftă!

1 răspuns:
| MidnightSun a răspuns:

Carourile s-au purtat... un trenci sau gecile din piele scurte si cat mai colorate. eu optez pentru geaca tip sky pentru ca sunt de la munte si iarna fac mult soprt(patinaj, sky, saniuta, snowboard, etc.) si pentru oras aleg un trenci albastru petrol cu niste cizme pana la genunchi albastru mai deschis. sper ca te-am ajutatD: