| DonGiovanni a întrebat:

Care mai stiti ma jocuri calumea? in afara de cs fifa ford racing metin warcraft ziceti-mi si mie pls

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Ma" asta e vreun utilizator? Nu-mi aduc aminte sa fi vazut aici pe cineva numit "Ma". Ai un mod tare dragut de a pune intrebari.

| eewan a răspuns:

Pentru tine scoala sa inveti cei ala respectul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

crisis, max payne2, freedom fighter, call of duty 5, nfs ndercover, nostale (joc online) cu placer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nfs undercover, nfs shift, grid, incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta san andreas nfs most wanded prostule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca ma fun mt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog frumos spuneti-mi si mie dc nu merge sa ma loghez pe FunMT2, scrie collegamento in corso si asa ramane 1 ora daca il las crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt alex si stiu un joc tare word of warkraft pe scurt wow

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu caut un joc gen fifa pes... astea tongue dar sa poti creea jucatori un fel de Gta in fotbal daca ar exista ar fi foarte tare :X mersi oricum big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma metin2 fun e jale

| bydudy a răspuns:

Pooooiiii. freedom fighters, max payne 2, COD 4 si 6 adica call of duty, assasin's creed 1 si 2winking, prince of persia 1. 2. 3. 4, asa the god father 1, 2.aaaaa.stai sa ma mai gandesc big grin nostradamus, bad company 2, just cause 1, 2... aaaa. far cry 2... aaa staii sa ma mai gandesc. G-force NFS most wandet, NFS carbon.aaa.staii.aa.ei daca ma mai gandesc iti mai zicwinking sper sa-ti fie folositoare big grin happy