| Vecina a întrebat:

Care marca de fond de ten este mai buna(daca ati incercat) dintre:Rimmel, L'Oreal, Astor, Vichy, Max Factor? Sau in general ce marca folositi si vi se pare ca acopera foarte bine? si pentru tenul gras.multumesc!

3 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

LO'real si cremele si fondul de ten de la LO'real sunt excelente sau ai putea incerca Avon. Mult noroc.

| Rubi91 a răspuns:

Eu am de la Sephora, e destul de ok.Verisoara mea are de la Max Factor si este foarte multumita, dar am auzit ca Revlon Colorstay este foarte bun.Toata lumea il lauda si chiar il compara cu cel de la Mac si este si pentru ten gras, eu nu l-am gasit aici la mine, ca la cate pareri bune am auzit de el l-as fi luat imediat.