| alexa_4912 a întrebat:

Care melodie va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Antrax a răspuns:

Send It On - Jonas Brothers. Demi Lovato. Selena Gomez & Miley Cyrus

26 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Massari-Real love :x
http://www.youtube.com/watch?v=iIR3gmgIX0w

| carminaburana43 a răspuns:

Depinde de starea mea sufleteasca... dar care ani de-a rindul m-a vrajit era formatia MODERN TALKING si mai ales melodia BROTHER LOUIS.

| ViVi a răspuns:

Toate melodiile de la Michael Jackson... cel mai bun cantaret pophappy

| ViVi a răspuns:

Sau mariah carey...

| AvalohAlyn a răspuns:

You are not alone a lui Michael Jackson.

| albastrel a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=i9S9szsYbHc nici una nu ii poate lua locul :D:X

| sorin a răspuns:

Nu am una anume, sunt mai multe

| crisS a răspuns:

Dima Bilan - changes love struck
&
Dj Aligator - close to you

| Yly a răspuns:

Reamon - super girl (printre favorite.asta mi-a venit acum in mintehee hee)
tie?

| alle529 a răspuns:

Pff...is mai multe nu`i numa una singura:d pentru ca nu pot sa aleg una care imi place cel mai mult ca imi plac toate care le asculthappy

| dulcika a răspuns:

Puya change!

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Pai, nu am una preferata dar azi am ascultat de multe ori melodia Richard Marx- right here waiting :x

http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

E cam trista, dar sa-mi spui daca iti place;)).

| DeeDee_1261 a răspuns:

Tiziano Ferro-La traversta dell'estate Preferatalove struck

| alexdad16 a răspuns:

Multe...

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

E greu să dai un răspuns scurt la o asemenea întrebare. Depinde de momentul zilei şi de perioada din viaţă a fiecăruia. Ş-apoi ''gusturile nu se discută''.

| IuLiA_4257 a răspuns:

Enboca de tantos a lui porta:X:X

| alexa_4912 explică:

Va spun melodiile, dar nu si solista ca iar va apuca si faceti ca toate alea. Fly On The Wall, Supergirl.

| alexa_4912 explică:

E foarte tare, nickname!

| alexa_4912 explică:

Si mie imi place 'Send It On'!

| yoyo_4559 a răspuns:

Momentan Dj Andi ft. Stella-Freedom happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Morandi-Colors... o ador, cred ca o ascult de 4 zile incoace si nu m`am plictisit de ea!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabriella Cilmi-Sweet about me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bullet a fost odata
bullet abravia
bug mafia feat jasmine cu talpile arse

| adorra a răspuns:

Toate mel. Michael Jakckson si DeepCentral-Russian girl...

| AnGeL_8291 a răspuns:

Pai.thinking mai multe...russian girl-deepcentral...alex vs puya-secret discret...mai multehee hee