| anonim_4396 a întrebat:

Care nume de pagina de Facebook(producator muzical), credeti ca ar primi mai multe aprecieri:
Xeno sau Stereo?
Multumesc mult!

1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Stereo este mai cunoscut, o sa prinda mai bine la public. Pentru a aduce like-uri trebuie sa ai continut de calitate si sa faci reclama, nu conteaza asa mult numele paginii.
Dai invitatii prietenilor sa dea like, dupa ce ajungi la minim 500 prieteni poti face un concurs real like and share si mai castigi like-uri, dar nu sunt foarte valoroase, cine-ti da like asa, iti da pentru premiu nu pentru ce este pagina.