| Gina1 a întrebat:

Care nume vi se pare mai frumos : Georgiana sau Gina? happy

Răspuns Câştigător
| SimplyTheBest a răspuns:

Parerea mea e ca Georgiana e mult mai dragut si frumos, poti sa il prescurtezi, si are si o radacina faimoasa din istorie "Georgia".

Baftaa! happy

7 răspunsuri:
| Diux96 a răspuns:

Georgiana.parca suna mai bine

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei07565486 a răspuns:

Georgiana

| Gina1 explică (pentru Andrei07565486):

Multumesc ca ti-ai spus parerea! big grin

| miraabela a răspuns:

Georgiana, Gina imi aduce aminte de iapa mea de la sat. Dar daca ar fi sa aleg un nume care imi place foarte mult ar fi Ginnylove struck

| Anonymus007 a răspuns:

Giorgiana mi se pare mai dragut, in plus poti sa il alinti in mai multe feluri, pe cand Gina nu are sharm si nici nu poti sa il alinti...

| Karla1 a răspuns:

Dupa parerea mea, numele Georgiana este mai frumos.