| SandraC a întrebat:

Care oras vi se pare voua ca este mai frumos:Iasi sau Timisoara?

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Aman2 imi plac:X:X!

Fooundahee hee?

8 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

Timisoara! am fost odata acolo si mi-s-a parut un oras destul de dragut!happy

| XtmCamiii a răspuns:

Fiecare are obiectistice turistice frumoase mie imi plac amandoua happy

| istoleyourcandy a răspuns:

Timisoara

| Zeroosi a răspuns:

Timisoarahappy

| DoamnaGărgă a răspuns:

Timisoara

| LanaDelReyFan a răspuns:

Voi toti nu cunoaste-ti iasiul care ati ales doar timisoara este un oras plin de lucruri de vizitat, multe magazine(pentru cei interesati) sunt multe manastiri fff frumoase deci eu aleg Iasi. si Timisoara e frumoasa dar nu stiu:d asta e parerea meabig grinhappybig grinhappy

| LanaDelReyFan a răspuns:

Trebuia sa ma misc mai repede...

| SandraC explică:

Trebuia sa scrii dinainte ioana ca iti dadeam tie funda