| anonim_4396 a întrebat:

Care par e mai frumos drept sau ondulat?

5 răspunsuri:
| alinutza_9952 a răspuns:

BUNA! Mi-e mi se pare mai frumos parul ondulat... nu stiu dc asta e parerea mea. love struck:*

| alinutza_9952 a răspuns:

Buna! Mi-e mi se pare mai frumos parul ondulat. Nu stiu dc dar asta e parerea mea.love struck:*

| kRedhead a răspuns:

Dreeeeeeeept. Tânjesc după părul drept, iar ghinionul meu este că am părul natural ondulat. De aceea, mereu fac " greşeala " şi îl ard cu placa, să stea drept =].

| yomotherfucker a răspuns:

Amandoua sunt frumoase. Drept e rebel ceva de genu happy ondulat e mai elegant! big grin

| Daniela377 a răspuns:

Mda am inteles cei care au parul ondulat doresc par drept, iar cei care au par drept doresc ondulat.la mine e tot asa.