| CannbalCorpse a întrebat:

Care's formaţile voastre preferate de rock :D!
Ale mele Ensiferum
http://www.youtube.com/watch?v=fyvPe0uqjjY
Şi Cannibal Corpse. Eluvetie :-?

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Ai spus rock, dar din ce ai enumerat tu acolo sunt mai mult melodic death metal/folk metal/brutal death metal.

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Xerath, Agathodaimon, Ensiferum, Kalmah, Dark Funeral, Opeth, Pain, Avzhia, Cannibal Corpse, Dimmu Borgir, Neaera, Amon Amarth, Behemoth, Cradle of Filth, Kataklysm, Heaven Shall Burn, Moonspell. Daca vrei mai multi, o sa scriu un roman numai cu nume de formatii care imi plac rolling on the floor

| DreamingAloud a răspuns:

Skillet si Evanescence.