| georgiANa_6693 a întrebat:

Care seamana cu justin macar freza sau ceva si are 13-14 sau 15?hee hee bagati id meu little_pink_girl16@yahoo.com cine nu seamana nu va obosiit sa il bagati va iubesc bagativa si voi id sau trimitetimi mesaj privat:X va rog cat mai multe iduri cine ii cel mai cool primeste fundita

11 răspunsuri:
| Oana4340 a răspuns:

Ce intrebare stupida, daca se poate numi intrebare straight face.
Cei care seamana cu Justin nu o sa se oboseasca sa iti dea tie add, cred ca merita fete mai frumoasewinking.

Hai ca te pup, mi-ai luminat ziua cu intrebarea talaughing.

big grin
Astept stupizi!

| AlessiaRebecca a răspuns:

Cei cu viata ta mai fato?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti baietii sa apeleze la mine laughing)

| thegreatgatsby a răspuns:

Disperato

| FeraruLavinia a răspuns:

Am un prieten cu freza si inaltimea lui, ochi albastri si are 13.Imi pare rau dar s-ar putea sa fie iubitul meu curand

| georgiANa_6693 explică:

Ce rele sunteti gosh sa imi trag ceasulstraight face

| georgiANa_6693 explică:

Inteligento adica oanalaughingrolling on the floor lasa ca apeleaza la tine ca esti regina ratat...hee heewinking

| Allyna_5364 a răspuns:

Oau... Ce simnti u pentru Justin...este o mare obsesie.Iti sugerez sa nu incerci sa cauti baieti care sa semene cu Justin pentru ca nu ai sa gasesti.

| Oana4340 a răspuns:

@georgiANa, chiar imi place raspunsul tauwinkingreiese cat de inteligenta poti fihappy. Multumesc ca mi-ai dat stupidhappyesti tare draguta, stii cat de fericita sunt?

Aaa da, multumesc ca m-ai facut ratata dar nu ai fost singurabig grin.

| Nimeni_8479 a răspuns:

rolling on the floor Stupid!

DISPERAT-O;] crezi ca ar apela cineva. sincer.

rolling on the floor Ce intrebaree, doamne!

| Șâret a răspuns:

Hai mai...Tu te multumesti cu copii? De ce nu apelezi la Justin Bieber in persoana, auzisem ca e... Disponibilwinking