| shadow23 a întrebat:

Care stie sa imi spuna si mie un telefon bun cu touchscreen care costa in jur de 5 milioane? :*

8 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

LG sau Samsung Corby :X

| marrr a răspuns:

La abonament LG GT500.Si-a luat o prietena si e foarte bun, e multumita de elbig grin Ea il are de la Orange.

| HappyPills a răspuns:

Samsung S5230
Samsung Corby

| Locre a răspuns:

LG COOKIE KP 500, LG COOKIE KP 501, LG KU990 Viewty(de la vreo 5 mil in sus da merita pentru ca are 5megapixelilove struck)...etc.

| Drunkenhearts a răspuns:

Nu'ti lua samsung corby pentru ca are touch-ul foarte prost, iar lg cookie se zgarie ff repede iar dupa aprox 1 an apar dungi pe ecran.iti recomand samsung 5230, mi-am cumparat si eu si sunt f mutumita de elwinking

| misschocolate a răspuns:

Lg gt505 love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg KU 990i

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerez un Samsung Corby