| shadow23 a întrebat:

Care stie un telefon bun cu touchscreen in jur de 5 milioane? happy

6 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

Samsung S5230 e mai bun decat Lg Cookie.
Merita banii!

| ruxybelle a răspuns:

Samsung corby... multi spun ca`i prost dar nu e adevarat straight face are mult mai multe aplicati decat samsung S5230, iar Lg`urile sunt cam proaste... stiu asta din propria experietna

Corby e si destul de bun si e si frumos ca design love struck

| leddy a răspuns:

NOKIA 5530 EXPRESS MUSIC.eu il am si sunt foarte mutumita

| sweetale12 a răspuns:

LG Kp500 Cookie happy Nu stiu daca se incadreaza in pret, dar am si eu unul si este super big grin

| gheorghita a răspuns:

Lg K990i camera de 5 megapixeli. eu am si sunt foarte multumita de el

| Sebby_6032 a răspuns:

Sunt de acord cu ruxybelle. Samsung corby e un telefon f bun si isi merita bani.
http://www.giz.ro/telefoane-mobile/samsung-s3650-corby-3801/
Aici sunt cateva detalii despre el