| adrian062 a întrebat:

Care stiti de unde pot downloada ringtone-ul din melodia Don Omar - Danza Kuduro ft. Lucenzo( http://www.youtube.com/watch?v=7zp1TbLFPp8&feature=fvwre l ) de ii suna telefonul lui Lucenzo, acea old school? Dau funda si vot celui care imi da un link bun!

2 răspunsuri:
| dany1990 a răspuns:

Http://mp3skip.com/mp3/don_old_remix.html poate gasesti ceva ce ai dorit u

| dany1990 a răspuns:

Sau mai simplu cu un program numuit xilisoft si cu unu de downlodat de pe youtube an format mp3 youtube download si ati faci fix numa parte cand ai suna ringtonu lui lucenzo