| adryano_1099 a întrebat:

Care stiti programe pentru a vedea programe tv p pc? plsssss ziceti-mi si mie

Răspuns Câştigător
| USERname_1596 a răspuns:

Cauta pe google : www.cool-digitv.org si vezi acolo multe programe romanesti foarte bune.

Ai nevoie de sopcast din cate imi amintesc!;)

Bafta!

Funda?>:D

2 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Exista si programe gen pbx sau jlc, la pbx trebuie cont dar eu iti recomand sa intri din internet explorer pe aceasta pagina http://www.cool-webtv.net/tv-channels/tv-live-portal-online.html ai absolut toate posturile romanesti care le-ai avea si la cablu, si ca sa le vezi iti trebuie doar conexiunea la net, programul sopcast(daca nu-l ai il gasesti la ei pe site la categoria help) si internet explorer.Doar din internet explorer merge.

| georgian_7158 a răspuns:

SopCast eu asta il folosesc. Parca si cu winamp merge da nu programe romanesti.