| Daaianna a întrebat:

Care stiti, revista Popcorn se face in alta tara si se traduce in limba romana sau se face in Romania?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat. Nu se face in Romania. Revista Popcorn a aparut in Germania. Ele sunt editate si sunt adaugate articole si despre artistii de la noi din tara. Stiu toate astea pentru ca mi-am cumparat, in August 2009 revista si din Romania, si din Germania. Sper ca ti-a fost folositor raspunsul. big grin

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

E de fapt germana, unele articole sunt traduse, altele sunt facute la noi.

| Victoria a răspuns:

Se face in Romania.

| Boniboon a răspuns:

Este facuta de nemti happy
De ce crezi ca in fiecare numar este cate un poster cu TH? laughing)