| Onutzyk a întrebat:

Care sunt cantaretii vostri favoriti? Funda pentru cei ce se aseamana cel amai mult cu rasp meu. big grin

Răspuns Câştigător
| JustMeYl3 a răspuns:

Lady gaga, brit spears, etc...
pop, rock, ajtia... happy
fundita?

7 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Katy Perry, Justin Bieber, Jonas Brothers...

| bianka93 a răspuns:

Chris brown, pink, avril, james blunt, etc.

| moriordie a răspuns:

Pai imi place paramore, shugababes, outlandish, u2, sunrise avenue, bon jovi...si multe alte formatii si cantareti

Răspuns utilizator avertizat
| NutellaNutella a răspuns:

Bruno mars, belinda, puya, miley cyrus, adam lambert, justin bieber, pitbull, nick jonas, jason derulo si shakirawinking

| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Puya, guess who, shakira, parazitii, bug-mafia, justin bieber etc dar astia sunt aia principali

| MatanaTheCowardCheater a răspuns:

Adam Lambert.