| OnlyMilkandHoney a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante intrebari pe care le-ati vazut pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Zilele trecute am dat peste o intrebare penibila...si amuzanta in acelasi timp, care a venit de la o fetita care nu are mai mult de 11 ani...Fii atenta:
"FUNDAAAAAAAAAAA! AJUTORR! FUNDAAA!

Eram imbracata si m-am suit pe niste haine, jucarii etc si am inceput sa ma duc de sus in joc ca la sex, apoi am simtit ceva.si nu mi-a venit ciclu si trebuia s-imi vina pe la inceput dar luna trecuta mi-a venit de 2 ori, credeti ca sunt insarcinata? FUNDAA! FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAA!"

rolling on the floor Ce zici? laughing))

1 răspuns:
| Autumnfeelings a răspuns:

Cum pot sa devin sirena? si Cum pot sa devin varcolac?