| Regedesubmunte a întrebat:

Care sunt cele mai bune țigări?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Nu stiu, ca nu fumez. Am auzit ca cele de la Dunhill.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele mai bune tigari sunt cele fara tutun!

| Green66 a răspuns (pentru Violleta2022):

Asta pentru avansați, pentru începători le recomand pe cele cu puțin tutun \dancing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Green66):

Eu recomand avansatilor "fara tutun" iar incepatorilor, un pix, sa traga din el!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cele electonice fiindca vapatul nu este daunator sanatatii. Solutiile folosite prin aromele continute pot sa imite destul de bine gustul anumitor marci de tigari si de asemenea se poate opta in privinta continutului de nicotina sau lipsa ei. Tigarile adevarate fabricate din tutun invelit in foita de hartie dauneaza grav sanatatii. Multa sanatate!

| Deaad a răspuns:

Imi plac Kent classic, Sobranie, Dunhill Albastru, Camel Galben Si Marlboro Rosu Lung.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu nu fumez, dar am auzit ca cele de la Dunhil.

| GreenVoid a răspuns:

Alea care ti plac.Eu optez pentru Marlboro sau Chesterfield.Incearca le pe toate si vezi care s mai bune.

| Tpuist a răspuns:

Țigăriile nu sunt bune.

| blackPug97 a răspuns:

Depinde de fiecare ce ii place.La unii le plac mai tari, la altii mai slabe, altii prefera orice atata timp cat ii ieftin, unii prefera slim, si atunci sunt eu care desi nu sunt fumatoare pot sa spun ca imi place kent dublu click pentru ca ii cu mere laughing

| Puspefaptebune a răspuns:

Pall Mall negru