| alTaiR96 a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de a cucerii o fata? big grin

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Pai sunt mai multe ''metode'' ca sa zic asa.
Daca vrei sa agati pitipoancele in calduri din ziua de astazi, e de ajuns sa iti pui o pereche de ochelari de soare Armani si sa iesi la bustu' gol.

Dar ca sa cuceresti o fata adevarata,e de ajuns felul tau de a fi.
Pur si simplu, nu trebuie sa te chinui sa fi cumva,pentru ca trebuie sa fi tu insuti.
Fata respectiva trebuie sa se indragosteasca de tine,de felul tau de a fi, nu de personalitatea pe care pretinzi ca o ai [ de baiat prea dur sau prea inteligent ].

De obicei, daca iti place de o fata,cea mai buna ''metoda'' ca sa zic asa e comunicarea.
Ce poate face o fata sa se indragosteasca daca ea pur si simplu nu te cunoaste, nu stie mai multe despre tine?
Vorbesti cu ea, si iti dezvalui partea sentimentala a ta.
Vorbiti chestii care crezi ca ei i se par interesante, dar sa ai grija sa nu pari penibil sau stupid.

Dar vad atatea in ziua de azi.
Ba vine unu' si ma baga'n lista, ca e nou in scoala, si imi zice ca i place de mine si sa fiu cu el.
Wtf?! laughing
Chiar asa de idiot?
Da, totu' e posibil!

34 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Cauta dracului si tu pe google si o sa-ti dea n variante. Acesta intrebare s-a pus e cel putin 100 de ori. =.=

| MarYan00 a răspuns (pentru Corinnààà):

Corect
ce **** mea

| Corinnààà a răspuns (pentru MarYan00):

Ma bucur ca cineva mai gandeste ca si minehee hee

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru MarYan00):

Bwalaughing daca nu aveti chef de rapunsuri mai bine nu le datiwinking ca oricum nu ajuta cu nimicbatting eyelashes

| MarYan00 a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

Si u cu ce l-ai ajutat acum?rolling on the floor

| Crazyycoffedrop a răspuns (pentru MarYan00):

Poi nu l-am ajutattonguelaughing da ti-am zis tie sa nu te mai obosesti daca nici nu ai chef sa dai un raspuns cat de cat coerent...da ma rog.

| MarYan00 a răspuns (pentru Crazyycoffedrop):

Nu trebuie sa-i dauwinking

mai sunt 1000 de intrebari din astea + GOOGLE!

app. ce cauti pe TPU?rolling on the floor

| LoveForShania a răspuns (pentru Corinnààà):

Ma bucur ca weekend'ul asta, cu ocazia faptului ca luna se va apropia mai mult de Pamant, poate iti va da Dzeu intelepciune sa-ti iei encefalul gol si sa te duci tu cu toata specia ta pe luna, ca pana la urma, si aia trebuie locuita!
Succes!

| MarYan00 a răspuns (pentru LoveForShania):

Du-te k esti pararela cu subiectu`... daca esti fata nu poti ajuta un baiat in ccategoria asta corect! ceauwinking

| Corinnààà a răspuns (pentru LoveForShania):

1. Nu te-am jignit pe tine mai,, mama omida" laughing). Ce naiba ce te bagi ca tanga in cur?

| LoveForShania a răspuns (pentru MarYan00):

Uite ca am putut.

Nu poti sa-mi zici ce sa fac.
Pleaca sau mori

| MarYan00 a răspuns (pentru LoveForShania):

H@h@...

| LoveForShania a răspuns (pentru Corinnààà):

Lolrolling on the floor)))))))))))))))))))))))
Ce taranca.
Ma abtin.
Pur si simplu, n-am ce sa-ti cer!
La grajd cu tine!

| LoveForShania a răspuns (pentru MarYan00):

Uite,asta a fost un raspuns inteligent.

| MarYan00 a răspuns (pentru Corinnààà):

rolling on the floor)

| Corinnààà a răspuns (pentru LoveForShania):

Du-te si lasa-ma cu lumea ta si arfele tale cu tot.

| DianaDiia a răspuns (pentru MarYan00):

De ce esti rau, ma? waiting

| MarYan00 a răspuns (pentru DianaDiia):

Asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i un capac

| Bєshka a răspuns:

Pai cand vezi ca se duce la veceu asteapto afara.Si cand iese intreab-o te-ai c***t frumoaso? rolling on the floor
Fa-i pe plac!
Zambestei mereu cand vorbesti cu ea!
Fao sa rada!
Ai grija sa nu o superi!
Castigai increderea si dupa iti va fi destul de usor daca te imprietenesti cu ea si te intelegi...

| MarYan00 a răspuns (pentru Bєshka):

Another fail!
wTF?!?

| PulbereDeStea a răspuns:

Arata-i ca esti interesat de ea, insista sa vorbiti la telefon, iesiti la suc, apari din intamplare in jona unde locuieste.

| CamiiBăă a răspuns:

Sunt multe metodewinking!
Dar cea mai importanta este sa fi sincer cu eawinking.

| FlAiser a răspuns:

Ii (scuze exprimarea) **** un pumn de cade jos si ii zici ca daca nu vrea sa stea cu tine ii mai dai unulrolling on the floor

| Laugh25 a răspuns:

Deci esti penal!tongue

| allemyl a răspuns:

Poi,incerca sa fii cat mai clar,explicit si totusi nu rece,ajut-o daca are nevoie de ceva,si ca sa nu creada ca esti un disprat,incearca sa nu faci totul repede, fiecare lucru sa fie pas cu pas, si..."din intamplare", in rest, cam ce a spus si Mona2012! Bafta!

| Tyberius a răspuns:

Iti spun eu unul si bun fii tu insuti asa poti cuceri o fata...winking nu exista nici un tertip pentru a o cuceri ea o sa te iubeasca pentru ceea ce esti si cum esti tu ca persoana...winking

| MarYan00 a răspuns (pentru Tyberius):

Fail!

| LoveForShania a răspuns (pentru MarYan00):

Ei incerca sa'i dea baiatului un raspuns cat de cat util.
Daca tu nu prea le-ai avut cu fetele sau trebuie sa stai sa meditezi o saptamana la un raspuns cat de cat ''normal'' care se poate face inteles in societate, asta'i problema ta frate!

| MarYan00 a răspuns (pentru LoveForShania):

"frate"
ASTIA care cica AJUTA
ii zic baiatului un rahat!
cum *** sa-i zici "sa te imprietenesti cu ea"?
vorbesc si ei asa din vise si dupa cum suna bine la ei, adica total gresit!

so SHUT up & vezi-ti de treabawinking

| LoveForShania a răspuns (pentru MarYan00):

Chiar ma asteptam sa n'ai tupeul sa zici ca i-am zis baiatului un rahat, pentru ca te minteai pe tine laughing)
Si nu vreau sa tac si nici sa-mi vad de treaba mea.
Stau pe TPU si atata timp cat vad diversi sau diverse care se cred mari inteligenti, nu ma pot abtine!
Si chiar daca as putea, nu as face`o!
Probleme?!

| MarYan00 a răspuns (pentru LoveForShania):

laughing nu ma dau niciun bla bla...doar iti zic, ca nu stii despre ce e vorbawinking
k?

si nu am citit acolo ce ai zis ulaughing
poate o fi bine, poate nu :p

Răspuns utilizator avertizat
| BaiatulCuDobermanul a răspuns:

Spune-i complimente si nu te purta urit cu ia daca ceva aparo si dupa citeva zile invitola o plimbara in parca numai voi doi big grin baftawinking