| alTaiR96 a întrebat:

Care sunt cele mai bune metode de a cucerii o fata? big grin

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Pai sunt mai multe ''metode'' ca sa zic asa.
Daca vrei sa agati pitipoancele in calduri din ziua de astazi, e de ajuns sa iti pui o pereche de ochelari de soare Armani si sa iesi la bustu' gol.

Dar ca sa cuceresti o fata adevarata,e de ajuns felul tau de a fi.
Pur si simplu, nu trebuie sa te chinui sa fi cumva,pentru ca trebuie sa fi tu insuti.
Fata respectiva trebuie sa se indragosteasca de tine,de felul tau de a fi, nu de personalitatea pe care pretinzi ca o ai [ de baiat prea dur sau prea inteligent ].

De obicei, daca iti place de o fata,cea mai buna ''metoda'' ca sa zic asa e comunicarea.
Ce poate face o fata sa se indragosteasca daca ea pur si simplu nu te cunoaste, nu stie mai multe despre tine?
Vorbesti cu ea, si iti dezvalui partea sentimentala a ta.
Vorbiti chestii care crezi ca ei i se par interesante, dar sa ai grija sa nu pari penibil sau stupid.

Dar vad atatea in ziua de azi.
Ba vine unu' si ma baga'n lista, ca e nou in scoala, si imi zice ca i place de mine si sa fiu cu el.
Wtf?! laughing
Chiar asa de idiot?
Da, totu' e posibil!

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DianaDiia a răspuns (pentru MarYan00):

De ce esti rau, ma? waiting

| MarYan00 a răspuns (pentru DianaDiia):

Asa

| FlAiser a răspuns:

Ii (scuze exprimarea) **** un pumn de cade jos si ii zici ca daca nu vrea sa stea cu tine ii mai dai unulrolling on the floor