| lolwtf a întrebat:

Care sunt cele mai bune tigari?

Răspuns Câştigător
| noi3 a răspuns:

Cele pe care ti le rulezi tu. [tutun de rulat+ filtru+ foita]
crede-ma ca alea sunt cele mai bune :) [si iesi mult mai ieftin]

http://www.tobaccoshop.ro/tutun_pentru_rulat_tigari-c23-p0.html

iti urez sanatate!

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Alea de guma.

| BlueBird a răspuns:

Carpati big grin! Is excelente.

| RyGoLeTa a răspuns:

Eu nu fumez dar cele mai bune sunt Viceroy ala gri, fumeaza toata lumea din acelea.

| adriana_3818 a răspuns:

Dunhil albastru happy

| Angel_8830 a răspuns:

Virgine big grin sunt super

| gux2 a răspuns:

Blackurile -cu scortisoara

| Offelia a răspuns:

Mie-mi plac Dunhill roșu. Sunt cele mai puternice, adică au 1 mg nicotină deci dacă nu fumezi de mult timp nu-ți recomand să fumezi din astea. Și Marlboro roșu sunt foare ok.

| andi07 a răspuns:

Carpati fara filtru

| Ciomo a răspuns:

Camel black
kent convert
nimic mai mult

| lolwtf explică:

Va multumesc!
Dar cei care dau raspunsuri gen "din astea de guma " "Carpati fara filtru " va rog frumos gasiti-va alta ocupatie!