| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai sexy femei? ce trebuie sa aiba o femeie pentru a fi sexy? BOYS

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

@katy001 ai minte talie si burtica sunt aceleasi lucruri daca esti fata nu te baga ca nu sti nimic
o fata e sexy atunci are picioarele frumoase adica mai groasa dar nu mult cam ca a lui miley adica fara celulita si sani si fund sani sa nu fie in excesc prea mare adica mari de tot si frumoasa la fata si cam de 1, 72

| katy001_2743 a răspuns:

Pai pentru inceput trebuie sa aiba dimensiunile urmatoare:

-90-bust
-60-talie
-90-burtica...
Si in rest sunt tot felul de chestii gen sa fii inalta...etc

| Bendes a răspuns:

Unora le plac femeile mari masive gen BBW altora femeile mature cara arata fff bine altora ptzipoancele altora mai pe la extrem femeile cu muschi etc etc pentru mine mie ili place -90-bust
-60-talie
-90-burtica... katy001 avem aceleasi gusturi /// rolling on the floor)