| NiiiaaRawwr a întrebat:

Care sunt complexe voastre? Detaliati, funda!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nasul meu e cam mare, mi-ar place sa fie mai mic, cearcanele pe care le am.

| andreeutzaa a răspuns:

Inaltimeasad! Sunt un bonsailaughing am 15 ani si 1.55 cm.Dar chiar daca mi-as dori mult sa fiu mai inalta ma accept asa cum sunt in speranta ca pana la o anumita varsta macar cativa cm sa mai creschappy O alta chestie sunt cateva semne lasate de la cosuri pe care le urasc pur si simplu.Dar chiar daca ma plang de ele imi dau seama ca a fost si vina mea ca le-am spart mereulaughing