| Cavani1999 a întrebat:

Care sunt diferențele dintre un băiat popular și unul nepopular?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ala popular are incredere in el chiar daca nu are nimic de oferit

| neutrino a răspuns:

Cel popular se imbraca, cel putin de sarbatori, in straie populare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca prin popular, intelegem popularitate, diferenta ar fi majora, pentru ca, de cel popular, nu se ia nimeni, iar de celalalt, da. Cel popular, este bagat in seama, iar cel nonpopular, este ignorat. happy

| TPUuser199 a răspuns:

Diferenta numarului de bataie pe care o ia popularul si care o ia celalalt.