| Randomone a întrebat:

Care sunt,dupa parerea voastra argumentata, cele mai favorabile tari(fie ele din Europa sau chiar alte continente) pentru universitate si mai apoi loc de munca? M-ar ajuta foarte mult pentru ca sunt in clasa a 11-a si trebuie sa ma decid rapid la o anumita tara in care sa plec.Multumesc,funda pentru cele mai bune argumente.

2 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

SI Facultatile din Romania sunt chiar foarte bune: ca de pilda UMF Carol Davia sau Universitatea de Matematica-Informatica din Bucuresti...

| dorin1990 a răspuns:

Salut,in Olanda sunt multe universitatii de prestigiu la fel si in Germania.