| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

Care sunt filmele la care ati varsat cate o lacrima?

10 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna,eu am plans la Hachiko, A walk to remember, The last songhappy
Numai bine.

| Bylok a răspuns:

Hachiko a dog's story... Am varsat mii de lacrimi... sad

| ch0c0latemix a răspuns:

The notebook, a walk to remember, detachment, the last song.incearca oricare din ele, eu zic ca merita vazutewinking o zi buna!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Am vazut aseara The Expendables 2 si am varsat si eu o lacrima de ras, atunci cand a intrat Chuck Norris, sau la aia cu "dupa cinci zile de chinuri groaznice cobra a murit', sau Schwarzenegger cu "I'm back".

| teodora24 a răspuns:

Titanic.

| andrei182 a răspuns:

Mr Bean crying

| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a răspuns:

Titanic...

| OanyBonnita a răspuns:

Hachiko a dog's story, Titanic si Ghost ( Fantoma mea iubita )
Am plans in hohote:-

| Teoteoteo a răspuns:

Titanic, A walk to remember, Remember me.

| Elena178 a răspuns:

Never let me go. L-am vazut de 5 ori, de fiecare data am plans. Si nu sunt sensibila de fel.