| T0T a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care tinerii din ziua de azi le consideră valoroase, în general?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Cel mai valoros lucru este acela ce nu costă nimic.

8 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Pai orice lucru material care poate sa-i faca sa para smecheri in fata prietenilor lor. (Deci bani!)
Conturile de pe jocuri online (unii baga bani grei in ele degeaba, am un coleg ce a investit in jocul LOL undeva in jur de 400 lei)(Stiu, este trist, mai ales daca jocul este free2play)
Sincer,mai nou banii au ajuns pe locul 1 si dragostea pe 2.Trist,dar adevarat...

| ywar a răspuns:

Banii, masina, iubitul / iubita pe care il/o scoate pe strada cat mai decoltat/a posibil, hainele de firma, jocurile pe calculator (mmorpg, foarte la moda), sexul la intamplare si lista ar putea continua ingrijorator de mult cu lucruri foarte abrupte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea care nu costa nimic, banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, majoritatea sunt niste mucosi inculti. M-ar mira să ştie ce sunt valorile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei considera valoros nimicul pentru singuri ii dau o valoare pe care nu o merita.

| sile44 a răspuns:

Sincer bani sunt cea mai mare valoare in lume, dar aici intervine personalitatea fiecarui

| good2answer a răspuns:

Viata si telefoanele mobile :-)