| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt ocupatiile tinerilor moldoveni?

8 răspunsuri:
| dorutza_9395 a răspuns:

Dar de ce vorbesti doar de tinerii moldoveni, ai ceva de obiectat la moldoveni?
Au aceleasi ocupatii ca oricare alti tineri, nu vad de ce ar face "ceva mai special"...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact a tinerilor din toata lumea asta; vanatoarea pescuitul si sexul.mai e si munca campului, dar aia e pentru fraieri.io sunt unul din ei. da daca ma simt bine ce treaba are lumea? nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Internetul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ocupatile tinerilor din ziua de azi sunt,... ei isi dedic timpul lor doar pentru navigarea pe internet, stind ore intregi la televizor distractii, fete, bauturi, dar de privit o emisiune informativa ei de asta nau timp, de asta si in ziua de az copii, adolescenti sunt atit de extravaganti si de neintelegatori de situatie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astazi tinerii nu mai acorda atentie lecturii familiei, fete baieti bautura distractie asa putem catacteriza tineretea si adolescenta in prezent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Navigarea pe net si distractia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca si alti tineri ficare are ocupatia sa preferata. Unii prefera sa citeasca alti sa se distreze.

| lionia654 a răspuns:

Se *** beu fumeaza se droghiaza etc.