| motanelul a întrebat:

Care sunt pasiunile voastre? ce ati putea face toata ziua fara sa va plictisiti?

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Silvia a răspuns:

Sa stau cu prietenii.Cu ei nu ma plictisesc niciodatalove struck.big grin

| LoryM22 a răspuns:

Pasiuni:muzica, pc-ul, calatoriile. iar la a 2-a intrebare -sa-l iubesc pe prietenul meu si sa stam toata ziua impreuna sa facem orice activitate in 2.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Pasiunea mea, pe care nu mi-o poate lua nimeni, sut animalele! cand ma distrez alaturi de animalutele mele, timpul trece in zbor. le iubesc enorm, iar diriginta mea, e uimita de faptul ca mi-as da banii, as da computerul ca sa ajut un animal. odata am fost intr-o excursie cu scoala si ea m-a pus la incercare, nu iti povestesc acum, si in final si-a dat seama ca as renunta la aproape orice pentru a ajuta un animal. din cauza acestei pasiuni mai vreau sa merg la lectii de echitatie(calarie). am mai calarit si chiar imi lace, trebuie doar sa comunici cu calul tau si el se va lua dupa tine.mai imi place inotul, pictura, cititul, si patinajul.pe astfel de vreme nu poti practica mai nimic di nastea, dar daca ai animale iti poti ocupa timpul cu ele(astfel se vor simti si ele bine), poti picta, poti schita ceva(imi place si sa fac schite din creion), bine inteles sa folosesti cpmuterul si tv-ul... poti face multe.si eu am pus intrebarea asta si chiar astea sunt ocupatiile pe care le poti avea cand te plicitsesti in casa. pa-pa!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

As putea desena toata ziua, as putea canta la chitara toata ziua, as putea sa ma uit la filme toata ziua...ma pun la un film big grin

| Antrax a răspuns:

Sa ma distrez.

| viatadecacatt a răspuns:

Sa fie vara si sa fiu la mare day dreaming
As sta acolo toata vara si tot nu m-as plictisi:X

| xibalba a răspuns:

Iubitul?laughing) e pasiune? Nu stiu, dar e singurul cu care, daca as sta toata ziua, nu m`as plictisi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ntru pe TPU, niciodata nu m-am plictisit sa imi arat latura sentimentala prin raspunsuri date cu mare drag happy. Imi place milt sa pictez, si sa ma distrez impreuna cu prietenii me pana cand se intuneca. Mult succes happy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place sa ma ocup de flori si sa raspund la intrebari pe TPU.

| Psihoyounger a răspuns:

Sa iubesc!

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa trag motanu de coadalaughinghee heelaughing

| Marii a răspuns:

Sa umblu prin magazine. happy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

As putea picta toata ziua fara sa ma plictisesc.
As putea sa stau cu bff mea fara sa ma plictisesc (vorbeam de lup si lupu la usa laughing) cum am scris bff a intrat pe mess love struck )
As putea sa citesc 3 carti de Sandra Brown toata ziua fara sa ma plictisesc.
As putea sa ma uit pe reviste de moda fara sa ma plictisesc.
As putea sa ma uit la cer si nu m'as plictisi!
As putea sa ascult aceeasi melodie toata ziua si nu m'as plictisi!
As putea sa stau pe plaja toata ziua si sigur nu m'as plictisi love struck de abia astept sambata sa merg pe plaja cu bff mea :Xxx!

| ioana96c a răspuns:

Chitara, poezie, desen
asa sunt eu, mai visatoare