| MaggieDrop a întrebat:

Care sunt primele lucruri la care va ganditi in acest moment =D?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Proful de istorie e fotomodel sub acoperire?thinking
Vor asfalta astia gropile pe strada pana vine sfarsitul lumii?
Cati kai poti fi inhamati la o karuta? Asta e intrebareathinking

| Psihiatra a răspuns:

Ma tem de testul la chimie de maine straight face crying

| Bianka a răspuns:

Testul la geografie.si cela la istorie, si cred ca si cela la geometrielaughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Pai ma gandesc la un catelus ce as vrea sa il cumpar, ma gandesc la mine sperand ca o sa fiu fericit alaturi de familie si in urmatorii ani, ma gandesc la scoala si la cum voi recupera(am lipsit din anumite motive)Ma gandesc la sanatatea mea si la modalitati de protectie a sanatatii.Lucruri complicate nu? Dar la astea ma gandesc.Si ma mai gandesc la Craciun. E indepartat. Dar ma gandesc. E sarbatoare ce imi umple sufletul cu bucurie. Tu la ce te gandesti?

| Selena54 a răspuns:

Ma gandesc oare ce as putea sa iti raspund laughing

| Foxilikkkă a răspuns:

La ce oare sa incep sa imi fac tema.laughing. Si pana la urma cred ca nu-mi mai fac la nimic laughing

| Ysha a răspuns:

Temele

| Ioana :x a răspuns:

Cand o sa am chef de tema la mate? laughing

| Αγάπη a răspuns:

La o briosica... si la ciorba laughing
mi`e fooaaameee laughing

| Lollidela a răspuns:

Teme fata teme! scoala e tampita. dar mai merge dar temele is dezastru. in rest ma gandesc la un copil cu parul cred de vreo 16 anisori ff dulcelaughinglaughinglaughing stiu m-am dilit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc daca or sa`mi ia mei chitara day dreaming, cum sa scap de mate, si ma mai gandesc la un vechi prieten (mi`e tare dor de el )

| denisa_3178 a răspuns:

La testul de maine la mate crying
ma gandesc cum sa copiez laughing