| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele ca iubitul s-a cam saturat de tine?sad

4 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Semnele sunt evidente! daca s-a saturat de tine, vei vedea o oarecare distanta, se indeparteaza de tine incet, nu`ti mai da aceiasi atentie, uneori te trateaza cu indiferenta. Dar cel mai bine iti poti da tu seama, deoarece tu il cunosti mai bine, si vezi ce reactii diferite are fata de cum le avea pana acum.

| Cristina_5086 a răspuns:

Pai... nu mai vorbiti asa des nu te mai suna cum te suna inainte incepe sa fie ironic sau sa aiba secrete fata de tine. si uneori iti mai dai seama si din comportamentul lui adica incepe sa fie mai distant si mai rece.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur si simplu lucrurile se racesc, se simte foarte usor diferenta.
Eu zic sa vorbesti cu el si sa vezi ce s-a intamplat si ce are de gand in continuare.

| liduta a răspuns:

Amina intilnirile cu tine, este mai rece cu tine din pdv emotional, petrece mai mult timp cu prietenii etc