| Nemo99 a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata e indragostita de tine?

3 răspunsuri:
| Alexia20 a răspuns:

Https://youtu.be/6aXW2wTEkC8 Iti sugerez toate videoclipurile lui. Sper ca te-am ajutat happy

| Superman76 a răspuns:

Se uită insistent la tine iar daca te uiti si tu la ea, isi întoarce privirea.Se apropie mult de tine, vrea sa fie in preajma ta

| floresdemayo a răspuns (pentru Superman76):

Ahaaa, dar tot așa îți poți privi și dușmanul (insistent, pentru a-i citi gândurile), iar dacă se uită la tine, îți schimbi privirea (să nu vadă ce gânduri criminale aihee hee ).
Se apropie mult de tine/stă în preajma ta (știi cum se zice, "ține-ți dușmanul aproape").
laughing laughing