| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Care sunt semnele ca te place o fata? si cum pot sa aflu daca ma place cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| cryss_6160 a răspuns:

Pai sunt doua variante...:
1)Prima varianta este ca ea sa vrea sa iti dai seama ca te place dar mai suptil...atunci semnele pot fi:Te saluta mereu, iti zambeste, incearca sa stea intr-o anumita pozitie cand te uiti la ea ca sa arate bine,...
2)A doua posibilitate e ca ea sa te placa dar sa nu vrea sa afli(pentru ca nici ea nu e sigura de ea). Atunci semnele suntbig grinaca se uita la tine si apoi tu iti dai seama si te uiti spre ea ea intoarce capul si zambeste sau rade(si se preface ca nu s-a uitat deloc la tine),zambeste mereu cand te vede, nu vrea sa vada cand se uita la tine, este mai timida in preajma ta.

Si la a doua intrebare("cum pot afla daca ma place cu adevarat?") raspunsul meu este:
nu ai de unde sa stie ca ea te place cu adevarat de la inceput...la inceput nici macar ea nu stie cu adevarat asta.
Imi cer scuze daca am mai facut greseli de ortografie dar e noapte si imi este putin somnic big grin.

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu imi simplu îți miști fundul plână la ea să o întrebi dacă te place?

| Gina1 a răspuns:

Pai atunci cand te priveste lung, cand incearca sa iasa in evidenta in fata ta, poate sa te faca gelos (adica sa stea cu un baiat etc. ), pai incearca sa pui un prieten sa o intrebe daca te placewinking, sau o poti intreba chiar tu happy