| Mystique a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat te place cu adevarat?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se uita atent la tine si iti zambeste mult. Te cauta mereu si incearca sa iti fie mereu in preajma. Poti sa iti dai seama si daca e usor aiurit.

| Pho3nix a răspuns:

Fiecare are propiul mod de manifestare.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca e mereu in preajma ta si incearca sa iti ofere ajutorul fara sa i-l ceri, daca te sprijina, te consoleaza...lucrurile astea le poate face si un bun prieten.asa ca ai grija sa nu incurci lucrurile; toti suntem diferiti si reactionam ca atare!

| Tot.Eu a răspuns:

Poi.se uita la tine cand te vede.in ochii tai.arde la glumele tale, face glume ca tu sa razi la ale lui.incearca sa se vada vazut. dar daca este timid doar te priveste in ochi si insistent. si daca si u ii corespunzi uitadu'te la el si zambind. poate ca o sa faca primul pas :p
:*

| ffy a răspuns:

Hmmmm un subiect bun.In primul rand cred ca ar face tot posibilul sa te aiba in preajma. Apoi incearca sa fie amabil, util si placut. Te face sa te simti frumoasa si apreciaza fiecare gest, vorba... take carekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi se comporta cam patetic cand esti tu prin preajma, are o privire prin care te admira si incearca mereu sa te aduca in discutie...ar fi multe, dar cam astea se gasesc la majoritatea.

| silvium a răspuns:

Nasol de tine, de ce nu il intrebi? e mai usor...

| SweetMangoo a răspuns:

Ca iti face curte adica te ajuta la orce pas, un baiat te mai place cind isi pune la lectii (adica daca esti la liceu la scoala...)mina lui peste ata (daca stai cu el in banca). Daca doresti sa fiii cu el in banca rogo pe invatatoare

| cosmaletzu a răspuns:

Depinde de baiat de ...fiecare se manifesta in felul lui, eu cred ca fiecare se manifesta intr-un mod unic, numai al lui