| Anonima568 a întrebat:

Care sunt seriile din filmul Amurg?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

"The Twilight Saga" se numeste si contine 4 filme: Amurg(Twilight), Luna noua(New Moon), Eclipsa(Eclipse) si Zori de zi(Breaking Dawn). Cel din urma nu a aparut inca, va aparea anul acesta, in noiembrie.

3 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Pai Twilight Saga are: Amurg, New Moon si Eclipse. mai apare unu in noiembriewinking

| mariacris98 a răspuns:

Pai din "Twilight" sunt filmele: "Twilight Amurg", "Twilight New Moon", "Twilight Eclipse" si "Twilight Breaking Dawn" care este 1 si 2 si nu este inca aparut.

| problems a răspuns:

Eclispe si New Moon