| zazzypunct a întrebat:

Care sunt trupele voastre de muzica Rock nu din Romania ca nu prea suntlaughing dau fundita la cele mai bune >trupebig grin

Răspuns Câştigător
| Anne24 a răspuns:

Evanescence

We are the fallen

Skillet

Eyes set to kill

Paramore

Silverstein

Brokencyde

Linkin parca

Jimmy eat world

big grin

6 răspunsuri:
| mhg a răspuns:

Metallica, genială trupa!

Aerosmith, de asemenea genială, mai ales melodia " I Dont Wanna Miss A Thing".

Guns N'Roses, Nirvana.

Bullet For My Valentine, nu îmi plac multe melodii de la ei, dar cu "All These Things I Hate" m-au cucerit ca să zic aşa.

Marilyn Manson, îmi place stilul lui, deşi mulţi îl consideră un "ciudat".

Chevelle, Saosin, Nickelback, Breaking Benjamin, 30 Seconds to Mars, Green Day, Linkin Park, Three Days Grace, Silverstein, Slipknot, Sick Puppies, Nightwish

Şi ceva britanic : The Killers, Muse, Coldplay, Placebo

etc.

| RB26DETT a răspuns:

Ozzy osbourne, cauta pe you tube radio x gta san andreas si iti da muzica faina fundita?

| crooxel a răspuns:

Three days grace
bullet for my valentine
black veil brides
helloween
sonata arctica
RED HOT CHILI PEPPERS
skillet
green day
simple plan
nightwish
paramore...

| xxxxxxxx a răspuns:

Muse, nirvana, ac/dc, guns n'roses, paramore, evanescence, aerosmith, zz top, green day, bullet for my valentine, korn, mc fly, nightwish

| Skinnyman a răspuns:

Disturbed, a7x, godsmack, dope, staic-x, story of the year si slipknot.

| Andrei10_8749 a răspuns:

Slipknot, Disturbed, Guns'n Roses, Linkin Park, SOAD, Bullet for my valentine, Dope, Static-x. ale tale care sunt?