| Faur_Adela_1998 a întrebat:

Care sunt valorile adolescentului din Romania?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Faptul că își doresc să gândească și o fac foarte bine mai ales când vine vorba de tehnologie.

| Dugalle a răspuns:

Ai 17 ani, te incadrezi in categoria asta. Uita-te la tine si la cei din jur.

| Dugalle a răspuns (pentru Dugalle):

Cand eram adolescent ( acum 2 - 3 ani ), valorile mele erau total diferite fata de cei din jurul meu si anume : pretuiam onoarea, loialitatea, sinceritatea, simtul raspunderii, promtitudinea, sa fii nitel citit sa nu fii un kodo kodo din epoca pesterii, sa ai un grad de cultura si sa incepi sa te formezi ca om.

Asta eram eu, ceilalti insa pot cica din formidabilul, fenomenul si briliantul Romaniei, Florin Salam " bautura, bautura si manele si femei de 7 stele ".