| pikachu_2662 a întrebat:

Care sunt visele cele mai ciudate pe care le-ati avut? povestiti.

3 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu vise ciudate(care sunt si urate de multe ori)am mereu.Sunt chiar foarte mult si nu ti le pot zice pe toate, dar uite iti zic unul.
Eram in apartamentul meu in camera in care a stat bunica mea care a murit.Patul era mare si era taiat si era un spatiu mai maricel. Bunica mea care traieste statea acolo in acel spatiu si era si mama.Eu am vrut sa ma uit pe geam si noi de fapt eram la curtte, dar fix aceeasi camera in care a stat bunica mea.Cand am deschis geamul afara era un leu urias care se plimba peacolo si mie imi era foarte frica ziceam doamne sa nu vina aici si a venit si bunica si leul vroia sa vina la noi si s-a schimbat visul.Bine nu a fost chiar foarte foarte ciudat, am unele si mai ciudate dar nu mi le amintesc.Numai bine.

| mistakeofyourlife a răspuns:

Am avut multe vise ciudate (si prin multe ma refer la multe). Sincer nu mi le amintesc acum pe toate dar o sa iti spun unul dintre ele. Se facea ca eram din nou in clasa a 3-a si trebuia sa susutinem o proba la sport sau ceva de genu'. mama era unul dintre arbitri. proba consta in daramarea scolii. laughing scoala noastra are 2 etaje asa ca noi trebuia sa pornim de ultimul etaj, sa alergam integ etajul si la sfarsit sa daram unul dintre stalpi. odata cu stalpul se darama si etajul scolii. cand a venit randul meu m-am pierdut, nu am stiut ce sa fac si am iesit fara sa daram nimic, laughing rolling on the floor A venit momentul sa plecam acasa dar in loc sa iesim pe poarta am sarit gardul si am ajuns in parculetul de langa scoala unde se aflau mai multi copii si un copac imens, care in realitate nici macar nu exista laughing Se facea ca faceam parte dintr-un fel de agentie secreta. laughing Cam atat...totusi am ramas uimita de visul asta. laughing

| Trinitygen a răspuns:

Sa-l impusc pe 1 dintre colegi... eram agent sub acoperire...