| BabyBlue_9975 a întrebat:

Care sunt visele voastre? Ce doriti sa fiti in viitor? Dau funda la cel mai indraznet
pa-pa:-H

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

Hihi. visez sa ajung in armata(am sa merg itr-acolo), sa ajung rang cat mai mare, cu salariu cat mai mare posibil sa pot sa ii ajut pe ai mei, chiar daca va fi o meserie riscanta :-s

5 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Vreau să fiu psihiatră, antropoloagă, lingvistă, programatoare şi profesoară de finlandeză.
Bineînţeles, nu cred că voi realiza mai mult de 2 din astea.
Ah, da, încă un vis ar fi să locuiesc în Finlanda, Suedia sau Norvegia.
Şi aş vrea să fac un sezon de vânătoare pentru cocalari.
Da...

| alin a răspuns:

Apoi eu ma gandeam sa ma fac musafir ca se plateste cel mai bine.

| AnemonaP a răspuns:

1.Sa zbor
2.Sa vorbesc cu animalele
3.Sa ma transform in animale sau oameni.
4.Sa fiu sanatoasa
5.Sa fiu alaturi de persoana iubita
In viitor as vrea sa fiu designer vestimentar are foarte multe avantaje, profesoara de spaniola si cred ca si doctor veterinar.

| anghelbogdan a răspuns:

Doctor sau profesor de bio

| Ramo137 a răspuns:

Sa fiu invatatoare sau profesoara sau... regizor de filme...multe