| Radu567 a întrebat:

Care tara credeți ca e cea mai frumoasa dintre: Franța Spania Italia și Germania?

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Italia absolut.

| dullcat a răspuns:

Mai frumoasa in privinta a ce? Care este termenul de comparatie?

| StoicAnalysis a răspuns:

Spania>Italia>Franta>Germania in ordinea asta.

| vatadezahar24 a răspuns:

Buna! In opinia mea, cea mai frumoasa dintre acestea este Spania, in primul rând pentru comunitatea incredibil de prietenoasă pe care o au, pentru diversitățile culturale și peisajelor variate. Oferă locuri superbe de vizitat, cum ar fi Barcelona, Madrid, Sevilla, și plajele din Costa Brava.

| Radu567 explică (pentru vatadezahar24):

Și Palma de Mallorca e mișto în Spania. Iar după Spania mi se pare cea mai frumoasa Italia?

| Radu567 explică (pentru Radu567):

Italia da

| vatadezahar24 a răspuns (pentru Radu567):

Și Italia este o țară deosebită cu oameni minunați happy

| Sebi833 a răspuns:

Spania si Franța

| Lili8882 a răspuns:

Franta si Spania

| China5 a răspuns:

Franta apoi Italia și apoi Spania
Germania nu îmi place

| Bibi544 a răspuns:

Italia si Franța

| Cosmina74 a răspuns:

Italia si Franța

| Corina07 a răspuns:

Franta si Spania

| Fan5598 a răspuns:

Spania si Italia