| Melaniaaa a întrebat:

Care va place mai mult:
Selena gomez vs Emma Watson
Ashley Green vs Demi Lovato
Kristen Stweart vs Nina Dobrev
Bella Thorne vs Arina Grande
Taylor Swift vs Ashley Tisdale
Vanessa Hudgens vs Emma Roberts
Miley Cyris vs Lucy Hale
Dau Fundita raspunsului care seamana cel mai mult cu al meu:*

Răspuns Câştigător
| me_1960 a răspuns:

1.Selena Gomez-Mi se pare ca este asa inocenta si imi plac unele cantece ale ei
2.Demi Lovato-Este rebela si in ciuda problemelor de sanatate pe care le-a avut a ramas puternica.As putea spune ca e mult mai puternica acum si noile ele cantece sunt foarte dragute
3.Nina Dobrev-Imi place cum joaca si parul ei lung este atat de sanatoslove struck
4.Arina Grande-Este ok, n-am ce comenta
5. Taylor Swift-Este wowlove struck.Chiar ma inspira cantecele ei si imi dau curaj.Ador parul ei buclat
6. Emma Roberts-Dintii ei sunt perfecti plus ca are talent
7.Miley Cyrus-Ador corpul ei si felul in care se imbraca.Se vede ca numai este un copilhappy

3 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Emma Watson, Ashley Greene, Kristen Stweart, niciuna dintre Bella şi Arina, Taylor Swift, Emma Roberts şi Lucy Hale happy

| HermioneLove a răspuns:

Selena Gomez
Demi Lovato
Nina Dobrev
Bella Thorne
Ambele
la voce:Taylor iar la preferintele mele cred ca Ashley thinking dar is super aman2
Vanesa Hudgens
Lucy Hale! Miley imi place doar putin

| DeyutzaDeea a răspuns:

1. Selena
2. Demi
3. Nina
4. Bella
5. Taylor
6. Emma
7. Lucy