| nmn a întrebat:

Care vi s-a parut voua cel mai emotionant clip de pe you tube >:?
http://www.youtube.com/watch?v=ziIH3YE-Rng mie asta :x
:(( m`am umflat de plans la el :D
dau fundita pentru cel mai emotionant

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era odata o fata oarba... si s-a izolat de toti si toate... nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea... -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul... -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea... ...La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati... a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb... -"Nu ma pot casatori cu un orb"... a spus fata si s-a intors sa plece... Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog"...
citeste-o pe asta de mai sus

22 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Emotionant de-a dreptul... fara cuvinte... si cand te gandesti ca unele femei/nu le poti numi mame/, arunca noi nascutii la gunoi sau in WC.

| ingeras14 a răspuns:

Multe... dar cel mai mult mi-a placut asta http://www.youtube.com/watch?v=TnrK4HYmYwk:)...

| alexa a răspuns:

Chiar e foarte frumos...imi place mult...cred ca e cel mai emotionant si pentru me... iar muzica asta. wau e asa de faina:X, dar tristasad
super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte emotionant acest clip .si cu greu te poti abtine din plans :-s sad...adica ce vorbesc eu despre abtzinut :-s nici nu porti face acest lucru sad
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte foarte trist, m-am uitat mai demult la el, mi-a zis o fata de el, zicea ca nu te poti abtine din plans...si eu, viteaza, incerc sa vad...de atunci n-am mai avut curaj sa ma uit la el straight face

| Viuvi a răspuns:

F frumos clipul recomandat de tine. Uite, mie asta imi place la nebunie : http://www.youtube.com/......ttp?/watch si pentru cine nu intelege, la sfarsit el i-a dat ochii ei! Putini inteleg clipul, insa mi se pare super!

| Gabry a răspuns:

Cat de tristsadNumai am nici un cuvantsad, atata dragoste, atata suferinta!

| alexa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GZ8-XalNyQQ&feature=related
uite si asta e deja cunoscut si e trist...tot de iubire... dar intre doi parteneri nu iubirea de mama

| Nimeni a răspuns:

Foarte trist:(...
Eu una ador melodia http://www.youtube.com/watch?v=d8DElH2Zuzc
Ma linisteste mereu!:(

| Viuvi a răspuns:

Uite inca una de la mine :D

http://www.youtube.com/watch?v=2mKg7inCzhU

| viki a răspuns:

E foarte emotionant.cryingcrying

| asya a răspuns:

:((am plans la asta...cati am face asta pentru cel iubit? http://www.trilulilu.ro/mefitzoasa/3848aacb93a479

| faranume a răspuns:

A fost minunatstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa ma uit pan la capat, dar o sa incerc imi vine sa plang crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa'mi dai o fundita!

| pepenerosu a răspuns:

Da..si pe mine..desi l-am vazut si mai demult...tot m-a podidit plansulhappy