| fetitzamikshidulcik a întrebat:

Care vi se par cei mai penali utilizatori TPU? Eu cred ca:
madalina1
http://www.TPU.ro/utilizator/abypa
JustLoOkingArOund
http://www.TPU.ro/utilizator/abyhz
elasexygagica
http://www.TPU.ro/utilizator/abwma

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...baremi ma fac sa rad!

| Hmmmm a răspuns:

Eh.sunt mult prea multi. unii fac sex cu diferite specimene, se masturbeaza cu fel si fel de chestii, unele nu stiu sa vorbeasca, sa scrie si sa se exprime in limba romana, unele folosesc in prostie emoticoanele. uite de exemplu si elyutzapisicutza. nu e asa ca e minunata? ai inteles ceva din raspunsul ei? eu ma chinui de cateva minute sa prind ideea principala a unui alt raspuns pe care l-a dat si nu prind ideea.cred ca o sa renunt.
am dat exemplul ei pentru ca sunt sigura ca, contul ei este facut pe bune. tu crezi ca aceste conturi sunt pe bune? acestea sunt utilizatori vechi ai siteului, niste teribilisti fara creier care vor sa ne enerveze cu aceste intrebari, care fac misto. e destul de urat, pentru ca datorita lor nu vor mai fi ajutati unii care chiar ar avea nevoie. ii pasa cuiva? nu!
ma intorc sa deslusesc enigma pe care a trantit-o aceasta frumoasa domisoara, mai sus mentionata la o intrebare. poate o sa si reusesc...
uneori stau si ma intreb daca sunt eu prea proasta pentru aceste minunate creeaturi.

| LoveMe a răspuns:

Dumnezeulelaughinglaughing Ce oameni frate?laughing

felicitari cu tOpullaughing

| maryana5 a răspuns:

Hahah big grin paih vorba asta chiar se potriveste aici: "Nu ma vorbi pe la spate ca sunt spatele tau!" laughing

In cazul asta ei poate sunt in fata, in fata -intrebarii- straight face

| JustMeBăi a răspuns:

Da de mariaioana aia e ceva rolling on the floor)))rolling on the floor)

| ginamagheru a răspuns:

Da...am intrat si am vazut ce raspunsri au datlaughing)ai dreptate cu cei mai penali utilizatori mai ales ultimarolling on the floor)

| GnnAndra a răspuns:

Frate straight face sa te lauzi la 14 ani ca ai fc sex oral unuia si ca altul iti facea anal. E PENAL! Ma bucur de virginitatea mea. Ma gandeam ca mai sunt fete cu minte in tata asta dar mai rar gasesti! Respect pentru fetele cu capul pe umeri applause!

| Domyno a răspuns:

@ izabella03, stii bine ca @elyutzapisicutza foloseste un limbaj complicat de messenger, si mai ales daca mai clacheaza pe la ordonarea cuvintelor intr-o propozitie, atunci s-a dus tot sensul laughing.
Cat despre "minunatiile" astea 3 despre care toata lumea vorbeste, (pe buna dreptate de asemenea, ca au niste intrebari de te fac sa te gandesti "Am ajuns in Sodoma si Gomora si nu stiu?") parerea mea e urmatoarea: ori sunt niste "teribilisti fara creier" cum a spus izabella, ori niste psihopati, sau pedofili ceva ce isi imprastie "fanteziile" pe site! Eu ma intreb cum de se suporta pe ei insisi, dar ma rog, prostia n-are limite.

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Mie in seara asta mi se pare ca satanalaughing. n-am nimic cu nimeni dar totusi. ducase intr-un loc unde sunt ''amikii lui''. N-are de ce sa vina aici sa se lege de noi. K din 70 de mii de utilizatori fac pariu ca vreo 40 de mii suntem crestini si ortodoxi si d'astia si fac pariu ca nu sunt 10 mii ca elx(

| Sin a răspuns:

Am si eu preferatii mei, dar nu-mi permit sa dau nume. Ii tin pentru propriul meu amuzament.
N-am dat de nimeni pana acum din topul facut de tine.

| LuckyboyRO a răspuns:

Se intrec in prostie

| Satana a răspuns:

Houserii, manelistii, cocalarii.Sa nu uitam de ordotoxii, crestii si dumnezeii lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...foarte bine facut topul. Una dintre ele nu are o ora de cand si-a facut cont si deja are 24 de intrebari despre sexrolling on the floor Din pacate se inmultesc specimenele astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare e cum vrea, nu?laughing

| DinuPetreCristianutu a răspuns:

....Nu stiucare sunt da maryana5 merita o fundita