| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai frumoasa femeie din lume? mie Mila Kunis :X este superba

3 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Natalia Imbruglia.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Mie imi place foarte mult jennifer Lopez...e frumoasa, nu isi arata varsta, e rafinata, eleganta, are un stil vestimentar care o pune in valoare si o prezinta ca pe o adevarata diva. recent am vazut niste poze cu dansa la un eveniment si intr-adevar arata impecabil. Bine, mai sunt si late femei frumoase in randul cantaretelor, actritelor, fotomodelelelor celebre tec, dupa cuk sunt si foarte multe femei frumoase si elegante care nu apar pe sticla si au joburi obisnuite, si nu le cunosc decat foarte putini oameniasa ca nu ar putea fi mentionate pe acest site. Aaa, si sa nu-mi sariti "in cap" ca nu va place J LO, ca e urata sau mai stiu eu ce, pentru ca gusturile nu se discuta si fiecare e liber sa spuna, asa cum este scris si in intrebare, care i se "pare" cea mai frumoasa femeie din lume. O zi minunata va doresc!

| LanaSpectrum a răspuns:

Alissa White-Gluz si Simone Simons arata suuuuper!