| ImiDaiFunditza a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun cantaret/cantareata al Romaniei la momentul actual?

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

E greu...la baiaeti ar fi Traistariu, Smiley, Alex Velea si la fete Andra, Andreea Banica, Inna.

| Anndrey1234 a răspuns:

Romania se face de ras si prin cantaretii astia! Muzica nu mai este ce-a fost! Ma uit pe MTV pe KissTv pe UTV etc...si ma minunez cat de mult a involuat lumea!
Parerea mea este ca:ORICE s-a facut dupa revolutia din 89' a fost facut fara cap inclusiv muzica! Voi nu va dati seama ca 98% din "artistii" astia au vocile modificate? Ca nu sunt in stare sa concerteze live?