| uoiza a întrebat:

Care vi se pare cel mai dragut cantaret sau actor din lume?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,sunt mai multi care pe langa faptul ca ii consider talentati,arata foarte bine. Uite,imi place de josh duhamel,josh hartnett, ashton kutcher, etc.Sunt mai mult draguti...

15 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Sunt multi... justin bieber e printre preferatii mei

| Psihiatra a răspuns:

Actor: cu siguranta Orlando Bloom love struck
cantaret:sunt mai multi, dar culmea, toti care`mi plac sunt casatoriti laughing

| Criiiiiiiis a răspuns:

Eminem - si cantaret si actor e superb din toate punctele mele de vedere :].

| YOopGirl a răspuns:

Justin Bieber il iubescccccccccc

| Wayrapa a răspuns:

Jusin Bieber si Jaden Smith (h)

| NoName_7204 a răspuns:

Cantaret-Bill Kaulitz love struck si frate'suuuu love struck
Actor- Cu siguranta L. DiCaprio love struck si Johnny Depp, Ian Somerhalder, siii. si Bradley James oo daa =p~ si mai sunt! love struck

| Nickelback a răspuns:

Imi place trupa Nickelbac si ca actor de Orlando Bloom

| ella113 a răspuns:

Cantaret: justi bieber

| yyyyy a răspuns:

Nu stiu

| geanysweet a răspuns:

Justin Bieber

| Cory_1336 a răspuns:

Justin Bieber si Sterling Knight

| didixdsgregtrh a răspuns:

Eminemlove struck

| JustinBieberFanForever a răspuns:

Justin Bieber, e super.

| WyvernSky a răspuns:

Hmm.thinking
Sunt multi, din care eu pot sa aleg care vreau, sa aleg pe cel care merita!
Cred ca Justn Bieber si cantaretul MJ...sau Will SMith e dragut!

| Biby a răspuns:

Cantaret:Michael Jackson si Metallica
Actor:Leonardo Di Caprio
Vad ca toti au pus Justin Bieber, doar pentru o funda amarata.