| tweety_8071 a întrebat:

Care vi se pare mai draguta si mai "cool" dintre Angelina Jolie
http://static.acasa.ro/format5/5b04d7c28f472e41244710069 8025.jpeg
si Megan Fox

http://bravonet.ro/files/2009/10/MEGAN_PLASTICSURG-378x3 88-custom.jpg
amandoua au operatii estetice.:D. daca ar fi sa alegeti una care ar fi?:D

Răspuns Câştigător
| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pai...

daca ar fi dupa mine
mai CooL e Angelina Jolie si mai draguta e Megan Foxhappybig grin si stiu ca ai zis sa aiba una ambele calitati dar...nu pot alege pentru ca nu prea fac parte din vedetele mele preferatehappywinking
Zbye!:*

15 răspunsuri:
| cipri08 a răspuns:

Megan fox

| dragutza a răspuns:

Angelina jolie!love struck e mai draguta si parca mai matura, mai trecuta prin viata! oricum nu trebuie sa te lasi influentat de parerea altora, gusturile nu se discuta!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Angelina Jolie 10+

| Ana a răspuns:

Megan Fox

| faranume a răspuns:

Meganwinking

| curiosudemine a răspuns:

Angelina jolie :X e frumoasawinking

| Kidu a răspuns:

Angela Jolie are mai multa charisma, este mai luminoasa la chip, frumoasa, doar de asta au numit-o cea mai frumoasa femeie din lume, insa si Megan Fox este draguta, mai tanara cu 11 ani decat Angelina.happy
Totusi o prefer pe Angelina.smug

| Klara a răspuns:

Megan Fox, pe Angelina n-am suferit-o niciodata.

| inna a răspuns:

Amandoua sunt Wow love struck... dar o prefer pe Meganhee hee

| ionelagold a răspuns:

Sincer angelina jolie.

| Aly07 a răspuns:

A 2 fata, credk megan fox o cheama rolling on the floor.

| DamnHotGirl a răspuns:

Megan fox. e o copie mai tanara a angelineihee hee

| briciu a răspuns:

Angelina jolie

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Amandoua.winking

| claudizzz a răspuns:

Angelina arata bestial si inainte si dupa, MEgan Fox e numai bisturiu de ea.