| NoName1234 a întrebat:

Care vi se pare mai frumoasa?
Angelina Jolie?
http://www.alleba.com/blog/wp-content/photos/angelina_jo lie.jpg
Sau Evangeline Lilly?
http://redriverautographs.files.wordpress.com/......lost 13.jpg
Mie mi se pare ca Evangeline Lilly, uitati-va la mai multe poze cu ea sa vedeti ce frumoasa e :)

9 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Evangeline Lilly foarte frumoasa.Joaca in Lost. O stiu de acolo.Superba.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Amandoua sunt frumoase, Kate din Lost insa nu cred ca-i va egala succesul. Angelina e mai exotica, mai deosebita. Mie parca imi place mai mult Kate. Dar nici s-o refuzi pe Angelina...si totusi, Kate... zici ca n-am voie amandoua?

| NoName1234 explică:

Si eu o stiu din Lost!

| NoName1234 explică:

Ai voie doua, daca iti plac! happy

| NoName1234 explică:

4 voturi Evangeline Lilly(inclusiv votul meu)
Si 2 voturi Angelina Jolie happy

| Domyno a răspuns:

1. O aleg pe Angelina Jolie (logic), mi se pare o femeie minunata.
2. Daca e sa le comparam carierele lor in domeniul filmului, Angelina Jolie o ia pe Evangeline; Prima jucand in filme memorabile iar a doua propulsandu-se in cariera prin intermediul serialului LOST...
deci...Angelina Jolie pe veciwinking.

| Seline a răspuns:

Nu mi-au placut manelele niciodata.Melodiile postate de tine sunt super!

| denisa0906 a răspuns:

Angelina arata a mai femeie dar cealalta arata putin mai tanara. deci are 20 si ceva de ani,,. cand faci comparati intre vedete nu trebuie sa fie de varste diferite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evangeline Lilly e mai draguta, dupa parerea mea.