| craniul a întrebat:

Care vrea sa-si puna numele adevarat aici, adica toti ne ascundem in spatele unor usenem-uri eu de ex sunt craniul ca username si ma numesc ovidiu happy

Răspuns Câştigător
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Madalina...incantata

26 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Ma cheama Cristina, nu e prea interesant, nu? straight face

oh go on

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Ma numesc Andreea, incantata de cunostinta big grin

| Ea12345 a răspuns:

Loredana...vad ca nimeni nu mai are nume ca al meu devil

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu nu am un unsername este chiar numele meu.

| LoLo a răspuns:

Ma numesc cum ma numesc, si ma cheama cum ma cheama...eu sunt Nicoleta happy imi pare bine...

| Leea1234 a răspuns:

Eu, niciodata nu mi-am ascuns numele, am ales "ANDRUTZA", doar pentru a ma deosebii de celelalte "Andree" de pe site!
deci numele meu este Andreea

| Bia:X a răspuns:

Bianca imi pare binewinkingtongue

| Locaa a răspuns:

Ma numesc Iris incantata de cunostinta si ♀ ►♥lory1995♥◄ vad ca nimeni pe site. ul asta nu are nume ca al meu :p

| Patrăţel a răspuns:

Raluca a ||| rolling on the floor incantatabatting eyelashes

| MidnightLady a răspuns:

Si daca spun ca ma numesc Andreea tine cuiva de cald?

| luizza95 a răspuns:

Luiza asta chiar nu mai e pe site.

| soricica a răspuns:

Alexandra...incantatabatting eyelashes

| Alex_2741 a răspuns:

Numele meu...nu prea vad dc l-as spunethinking nu prea ii vad rostu

| Alex_2741 a răspuns:

Alex mai ce sa mai tongue...Incantat de cunostinta happy

| *Baby* a răspuns:

Ok.Niku de la parter!laughingmultzumit?laughingrolling on the floor

| anusha a răspuns:

Eu ma numesc Ana.

| Myr3ll1994 a răspuns:

Eu ma numesc mirel

| lolwut a răspuns:

Costel, singurul...

| babykeykey a răspuns:

Maria Dolora Esperantzasmug...haha,just kidding.Anna(sunt rusoaicasmug)

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

OaNalove struck deja ma stilaughing)

| Limba a răspuns:

Bond. James Bond happy Cristi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incintat de cunostinta.Gigi un derivat de la Gheorghe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc Cristina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena(de la inceput am vrut sa am ca username numele meu real)happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incantata de cunostinta! ma cheama iris si ♀ ►♥lory1995♥◄ vad ca nimeni nu este pe site. ul asta cu numele meu laughing:p

| nimeni_5843 a răspuns:

Eu sunt Horia desii nu cred ca intereseaza pe cineva deoarece sunt un nimeni